16. 12. 2013.

Odbojkašice protiv Bešiktaša overavaju plasman u narednu fazu

Odbojkašice Partizana igraju prekosutra revanš meč 1/16-finala Kupa izazivača protiv turskog Bešiktaša. Utakmica se igra od 14 časova u Istanbulu, a crno-bele su u prvom meču slavile rezultatom 3:0.

Odbojkašice Partizana su u prvom meču bile i više nego suverene pred svojim navijačima, te im je za nastavak takmičenja potrebno da osvoje barem jedan set u gostima kako bi se našle u narednoj fazi.
U slučaju identičnog broja osvojenih setova dva tima, odigraće se "zlatni set" koji će odlučiti koja ekipa će uspeti da se plasira u 1/8-finala.

Ako budu na visokom nivou iz prvog duela crno-bele odbojkašice neće imati razloga za brigu. U slučaju povoljnog raspleta protivnik bi im bio bolji iz duela Vašaš(Mađarska)-Kanti Šafhauzen(Švajcarska).