24. 11. 2013.

Vaterpolisti ubedljivi protiv Vojvodine

Vaterpolisti Partizana bili su ubedljivi u 5. kolu Prve lige i savladali VK Vojvodinu rezultatom 15:6, po četvrtinama 4:0, 3:1, 3:2, 5:3.

Crno-beli su pokazali karakter nakon dva poraza u prvenstvu i Ligi Šampiona i vrlo ubedljivo trijumfovali protiv Vojvodine. Najefikasniji u ekipi Partizana bili su Gavril Subotić sa četiri, te Miloš Ćuk sa tri pogotka.

Utakmica je bila lišena svake neizvesnosti već nakon prve četvrtine kada su vaterpolisti Partizana stekli prednost od četiri gola.
U nastavku igre crno-beli su lagano održavali stečenu prednost, koju su stekli u prethodnom delu utakmice.

U drugom poluvremenu Partizan je samo povećavao svoju prednost i bilo je jasno da gosti nisu u stanju da ozbiljnije pariraju crno-belima. To je rezultiralo krajnjim rezultatom od 15:6.

U sledećem kolu vaterpolisti Partizana gostovaće ekipi Naisa 07. decembra.