25. 05. 2014.

Neubedljivo drugo poluvreme dovelo do poraza

U drugom međusobnom duelu rukometaša Partizana i Muškog rukometnog kluba Crvena Zvezda, uspešniji su bili oni u crveno-belim dresovima.

"Parni valjak" je bolje startovao i stekao prednost od 18:16 u prvom poluvremenu. Nju, međutim, nije uspeo da očuva do kraja utakmice.

Po rečima šefa stručnog štaba Partizana Nenada Maksića, problem je taj što su crno-beli ovu utakmicu shvatili više kao humanitarnu, a dodatno ih je poremetila i povreda Mandića.

Crveno-beli su, sa druge strane, hladne glave ušli u drugo poluvreme i nametnuli svoj tempo kojim su prelomili meč i došli do nove pobede. Taj period igre završen je rezultatom 20:12 za goste, što je bilo dovoljno za novi poraz crno-belih.

U sledećem kolu plejofa rukometnog šampionata Srbije, Partizan dočekuje niški Železničar 1949, koji se trenutno nalazi na petoj poziciji, sa jednom pobedom više od Partizana.