10. 08. 2013.

Очајни Партизан се провукао

О овом мечу ће се дуго причати. Партизан је успео да победи Нови Пазар резултатом 4:3. Предраг Лука је постигао одлучујући гол у 88. минуту.

Пазарци су играли без тренера и без резервних играча.

Почео је Партизан офанзивно, али су Пазарци први стигли до вођства у 17. минуту после очајне реакције Остојића. Партизан је наставио са нападима и у 20. минуту стигао до изједначења - Милош Јојић 1:1! Нови шок уследио је у 35. минуту - Обрадовић постиже гол, али у своју мрежу, Пазар води 2:1. После сумњивог пенала искључен је играч Пазара Арифовић, сигуран је био Митровић за 2:2 на семафору. Опет исти играч је био стрелац у 56. минуту. Пазарци су изједначили голом Мутавџића у 72. минуту. Два минута пре краја Лука постиже гол и доноси победу Партизану резултатом 4:3.

Очајна партија Партизана, много разлога за бригу...