23. 11. 2013.

Košarkašice brojale do 110!

Košarkašice Partizana ostvarile su novu ubedljivu pobedu u domaćem šampionatu,u 8. kolu deklasirana je Jagodina sa 110:84(31:17, 25:28, 31:9, 23:30).
Košarkašice Partizana nastavile su pobednički niz i odličnom igrom punile koš Jagodine svih 40 minuta. Za razliku od nekih predhodnih utakmica, gde su crno-bele dominirale u prvom poluvremenu pa imale pad igre u trećoj četvrtini sad je viđena drugačija slika- upravo je ta treća četvrtina, koju su košarkašice Partizana dobile sa 31:9, odlučila pobednika.

Takođe u odnosu na druge utakmice, rezultat ove utakmice omogućio je treneru Daboviću da svaku igračicu ubaci u igru a bez poena na kraju ostala je samo Marija Prlja.

Najefikasnije su bile Vujović Aleksandra sa 25 poena, Dunja Prćić sa 20 poena. Dvocifrene su bile i Hajdana Radunović sa 15 kao i Lidija Vučković sa 13 poena.

U 9. kolu domaće lige naše košarkašice gostuju Vojvodini Nis Gas u subotu, dok ih pre toga čeka još jedno gostovanje, ali u regionalnoj ligi protiv Grosuplja u četvrtak.