27. 01. 2014.

MZT trijumfovao u Beogradu

Košarkaši makedonskog predstavnika u ABA ligi bili su bolji od Partizana rezultatom 73:66, a porazu su kumovali ostavljanje Bogdanovića u svlačionici na poluvremenu i povreda Milenka Tepića.

Oslabljeni tim Partizana, koji je na ovoj utakmici bio i bez kapitena Dragana Milosavljevića nije uspeo da dođe do pobede u 18. kolu regionalne lige.

Na poluvreme se otišlo sa prednošću domaćih od 3 poena, ali kao da svi dosadašnji pehovi nisu bili dovoljni, nego je zbog šutiranja reklama u svlačionici ostao Bogdan Bogdanović, te je Vujošević bio primoran da veću minutažu pruži Andriću.

Na samom kraju, pri vođstvu gostiju, probudio se Milenko Tepić, počeo da solira, ali se povredio 4 minuta pre kraja. Tada se čitava Partizanova igra svela na Kinsija, koji ipak nije uspeo da sam savlada vidno svežije goste.

Gosti su utakmicu priveli kraju dobivši poslednju četvrtinu sa 21:14.

U sledećem kolu Partizan ide u goste Ciboni.